Hakkımızda

Ä°lgili resim

Sezer Sarımsak,
2000 yılında başlamış olduğumuz gıda sektörünün ilk yıllarında bir çok işletmeye sarımsak satışı ile başlayan hizmetimiz, hazır gıda tüketimin hızla yayılmasından dolayı zamanı değerli olan tüketiciler için hedeflerimizde değişikliğe gitmemize olumlu yönde neden olmuş ve artık kabuklu sarımsak satışının yanı sıra kabuksuz sarımsak satışı ile de hizmet vermeye başlamıştır. Kastamonu ile Taşköprü ilçesinde faaliyet hizmetlerini sürdüren Sezer Sarımsak müşterilerine önem ve kalite sunmaktadır.


Vizyonumuz,

Tarladan sofraya gıda güvenliğine ve damak tadına uygun üretim yapmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup, en üstün kaliteyi en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmektir.

Misyonumuz,

İnsanların sağlık yönünden güvenli gıdayı alabilmeleri ve daha iyi bir yaşam için SEZER GIDA Güvencesini oluşturmak ve sürekliliği sağlamak. Toplumun beklentilerine duyarlı olup, sosyal sorumluluk anlayışını benimsemek, iş ahlakı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.

Üstlenmiş olduğumuz misyon; kararlılıkla hareket edeceğimizi gösterirken, vizyonumuz ise gelecekte şimdiki konumumuzdan daha iyi bir konuma gelmektir.